آنا گرافیک - سیستم ابر چسب ها - برچسب ها: غدیر خم
آنا گرافیک

جستجوی سریع
کلمه و یا متن مورد نظر:

Google Yahoo MSN
فهرست
پیشنهاد ما:
آخرین دانلودها
تاییدیه هابرچسب ها
ویژه ها


ورود
نام کاربری

گذرواژهبازیابی گذرواژه جدید

آمار کاربران سایت
1397/07/18
Mihaelpli
1 هفته پیش
offline
1397/07/10
agrohimfrp
2 هفته پیش
offline
1397/07/07
Polinaaem
3 هفته پیش
offline
1397/05/27
Patriotazk
9 هفته پیش
offline
1397/04/04
agrohimhdm
16 هفته پیش
offline
اطلاعات بیشتر.  
آخرین مقالات
آخرین نظرات

برچسب ها - غدیر خم
تمام کلمات کلیدی
باز این چه شورش است
باز این چه شورش است غدیر خم که می‌آید نوای «مَن کنتُ مَولاه» می‌پیچد و وقتی می‌رود یاد آور مباهله است. مباهله که می‌رسد بانگ «اَنفُسَنا و اَنفُسَکُم» در گوش جانمان زنگ می‌زند و وقتی می‌رود ... آری مباهله هنوز رسیده و نرسیده، در لا به لای کوچه های شهر داربست‌های قد کشیده را می‌بینی که آماده‌ی پوشیدن لباس عزا هستند. . . . .
برای دریافت فایل لایه باز تصویر این خبر اینجا را کلیک کنید و برای دریافت فایل تصویر با کیفیت خیلی بالا اینجا را کلیک کنید

داستان غدیر
داستان غدیر اي مردم! من در رساندن آنچه خداوند بر من نازل كرده كوتاهي نكردم، و من سبب نزول اين آيه را براي شما بيان مي كنم: جبرئیل سه مرتبه بر من نازل شد و از طرف خداوندِ سلام - كه او سلام است - مرا مامور كرد كه در اين اجتماع بپا خيزم و بر هر سفيد و سياهي اعلام كنم كه: علي بن ابي طالب برادر من و وصي من و جانشين من بر امتم و امام بعد از من است. نسبت او به من همانند هارون به موسي است جز اينكه پيامبري بعد از من نيست. و او صاحب اختيار شما بعد از خدا و رسولش است. و خداوند اين آيه از كتابش را بر من نازل كرده است: صاحب اختيار شما خدا و رسولش هستند و كساني كه ايمان آورده و نماز را بپا مي دارند و در حال ركوع زكات برای دریافت فایل تصویر این خبر با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید.